Працюємо з дітьми

25 січ. 2019
В дошкільному закладі відбулася спортивна розвага на свіжому повітрі "Спортивні зимові змагання"

Всі ми довгий час чекали на зиму, а найголовніше - справжніх зимових розваг. Сьогодні інструктор з фізкультури Стойна Анастасія Володимирівна разом з музичним керівником Уласюк Людмилою Володимирівною провели з дітьми старших груп спортивну розвагу на свіжому повітрі "Спортивні зимові змагання".
Вихователь Відмиш Віта Віталіївна та помічники вихователів Долинська Тетяна Миколаївна, Глушко Наталія Володимирівна теж були активними учасниками розваги: допомагали дітям змагатися у киданні сніжок, катанні на санчатах та лижах. Також малюки спробували свої сили у хокейній естафеті.
А розважав діток веселий Сніговик, у якого перетворилася наша колега, вихователь І молодшої "Б" групи Мельник Світлана Павлівна.
Невгамовні та енергійні дітлахи із задоволенням наприкінці розваги сфотографувалися на санчатах і подякували дорослим за гарно проведений час.