Екскурсія до школи

12 жовт. 2018
Згідно річного плану закладу на 2018-2019 н. р. та плану співпраці із ЗОШ І-ІІ ступенів №11 відбулася екскурсія до школи для дітей старших груп

У вестибюлі школи педагог-організатор привітно зустрічала дітей. Вона влаштувала малюкам цікаву подорож "стежиною знань". Діти мали змогу познайомитись з майбутніми вчителями, поспілкувалися з ними, поговорити про навчання. Дошкільнята побували у класах, в яких будуть навчатися наступного року, поспілкуватися із школярами, які охоче ділилися досвідом про шкільне життя. Цікавою і незабутньою була подорож до спортивної зали.  Дітей вразив її простір та обладнання. Дуже сподобалась дошкільникам кімната відпочинку  в групі продовженого дня, яка привабила їх своїм затишком. Такі екскурсії несуть в собі позитивні емоції, а головне - викликають бажання вчитися у школі.