старша "А" група "Метелики"

Цікава математика для малят: знаходимо, порівнюємо, вимірюємо, рахуємо.

19.04.2024

День рожевого і фіолетового кольору у групі - це яскраво, весело і несподівано! Багато нового і цікавого дізналися малята про ці кольори та отримали позитивні емоції.

05.04.2024р Флешмоб "White card" до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я

03.04.2024р Подорож у Космос

29.03.2024

Сьогодні ми справжні художники: працюємо з палітрами, створюємо нові кольори, малюємо весняні пейзажі!

17.03.2024

Спочатку на занятті діти пригадали професії своїх батьків, потім розповіли про робочі професї та професїї сільського господарства,  а далі з цікавістю грали у ігри, у яких пригадали інші професії та знаряддя праці.

23.02.2024

Діти на занятті познайомилися з творчістю поетес та художників Первомайська, а потім намалювали чудові пейзажі.

Діти малюють рушник, використовуючи елементи української вишивки.

26.01.2024
Після того як діти пригадали казку "Лисичка та журавель" та ознайомилися з косівським розписом, малюки розмалювали мисочки та горщики з паперу для героїв казки.