Кольоровий тиждень розпочато

15 квіт. 2024
В закладі розпочалися заходи відповідно до тематичного тижня "Кольорові барви"

Відповідно до річного плану роботи закладу на навчальний рік сьогодні розпочалися заходи в рамках тематичного тижня "Кольорові барви". Головною метою тематичного тижня є створення атмосфери творчості, зацікавленості, невимушеності, експериментування, емоційного переживання, що сприяє колірному відкриттю у дітей.
Перший день тематичного тижня відкрили молодші дошкільнята. Малюки групи "Пізнайки" занурилися у світ синьої фарби. Разом із вихователем Вітою Відмиш діти одягали ляльок в синій одяг, пальчиками малювали синє море, перестрибували через сині калюжки, ловили сині хмаринки.
А малята групи "Перлинки" пізнавали світ зеленого кольору. Вихователь групи Світлана Мельник запросила дітей виготовити вітамінний салат із овочів зеленого кольору. З яким задоволенням діти його самостійно нарізали, а потім смакували!
А завтра вже дітлахи середньої групи чекають на зустріч із червоним кольором.