Формуємо у «ластів’ят» читацьку грамотність

2 квіт. 2024
Заклад долучився до відзначення Міжнародного дня дитячої книги

Щороку 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Це свято привертає увагу багатьох людей з різних куточків світу. Не стоїмо осторонь і ми – педагоги та вихованці закладу дошкільної освіти №1 «Ластівка».
У малюків було змога зануритися до таємничого світу книг, які в майбутньому допоможуть їм пізнати та розгадати безліч таємниць, відкрити багато нового та незвичайного.
Вихователі створили для дітей всі необхідні умови, аби в них підвищився інтерес до книги та до читання загалом. Віта Відмиш та Світлана Мельник розповідали та демонстрували своїм молодшим дошкільнятам як правильно поводитися з книжками: обережно гортати, брати до рук лише чистими руками, використовувати лише за призначенням, а не для ігор та розваг, повертати книжки на місце. Діти середніх груп разом з вихователями Людмилою Соловйовою та Наталею Тиндюк наводили лад у книжкових куточках та ознайомлювалися з різноманітними способами догляду за книжками. А старші дошкільники з педагогами Вікторією Вовк та Валентиною Хандусенко взяли участь у літературній вікторині за сюжетами відомих казок та оповідань. Згодом обмінювалися враженнями за підсумками вікторини та щиро раділи подарунку - новим придбаним дитячим книжкам.
Метою залучення дітей до святкування Міжнародного дня дитячої книги було формування у дітей читацької грамотності. Звісно, це лише невеличкий крок для досягнення цієї мети, адже про результати можна буде говорити, вже як малюки стануть дорослими. Проте, ми робимо все можливе і не тільки, аби виховати у дітей любов до книжки. А на сьогодні результат – позитивні емоції від спілкування з однолітками й дорослими в книжковому середовищі, розширення знань про книжковий світ.