Навчаємо розповідати

21 бер. 2024
В закладі відбувся відкритий перегляд заняття з дітьми ІІ молодшої "А" групи "Пізнайки"

Вихователь Віта Відмиш продемонтрувала колегам сучасні підходи до навчання дітей монологічного мовлення. Провідним видом діяльності під час заняття, звісно ж, була ігрова діяльність. А величезна дидактична рукавичка разом із звірятами - театралізованими рукавичками Бі-ба-бо за однойменною українською народною казкою "Рукавичка" - зацікавлювали малюків та спонукали до якісного виконання мовленнєвих завдань.
Молодші дошкільнята навчалися відповідати та запитувати з використання інтонаційних засобів виразності, показували вміння та навички спілкування один з одним та з дорослими.
В другій частині заняття діти поглибили свої знання про весняні зміни в природі: було акцентовано увагу на зміни в житті комах.
Завершилося заняття солодким сюрпризом для дітей та схвальними відгуками організатору заняття від колег.