Як же цікаво проводили час малюки!

26 бер. 2024
В закладі відбувся відкритий перегляд заняття на тему "Яка смачна піца!"

26.03.2024 року на базі середньої "А" групи "Цікавинки" вихователем Тиндюк Наталею було проведено відкритий перегляд інтегрованого заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з соціумом та ліплення. Головним завданням педагога було продемонструвати сучасні форми роботи, методи та прийоми розвитку діалогічного мовлення дітей.
Діти із задоволенням брали участь в електронній грі "Узагальнюючі слова", активній грі "Чого без чого не буває?", дидактичних іграх "Таємничий конверт" та "Супермаркет". Також під час продуктивної діяльності діти,  працюючи в командах, створювали штучні піци та придумували їм назви. Всі вищезазначені  форми роботи були позитивно прийняті дітьми, вони із задоволенням брали в них участь.