Працюємо з дітьми

14 груд. 2018
В рамках співпраці з Національним природним парком "Бузький Гард" в дошкільному закладі відбувся еколого-освітній захід "Допоможемо птахам взимку"

Представники Національного природного парку "Бузький Гард" - начальник відділу науки та екоосвіти Легкий Сергій Валерійович, провідні фахівці екоосвіти Сухорукова Тетяна Володимирівна та Легка Світлана Григорівна організували та провели для вихованців середніх груп (вихователі Міхеєва С.М., Соловйова Л.В., Чернобровкіна В.Ю.) пізнавальний еколого-освітній захід "Допоможемо птахам взимку". Даний захід виявився дуже доречним, адже саме з 10 по 14 грудня в дошкільному закладі проходить тематичний тиждень "Птахи зимуючі та перелітні".
Малюки дізналися про те, як холодно і голодно живеться птахам взимку, чому потрібна їм допомога людей. Діти із задоволенням переглянули відеоролик "Птахи рідного краю", слайд-презентацію "Зимуючі птахи", пограли в гру "Зимуючі та перелітні птахи", отримали інформацію про різні види годівничок для птахів. Також дітям презентували мультфільм "Кормушка" з серії "Фіксики" та подарували зимові малюнки-розмальовки.

Дякуємо представникам Національного природного парку та сподіваємося на подальшу співпрацю!