Місячник БЖД

8 лист. 2018
В дошкільному закладі розпочато Місячник безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу управління освіти від 05.11.2018 року №311 "Про проведення "Місячника безпеки життєдіяльності", з метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей від різного роду надзвичайних ситуацій, навчання учасників освітнього процесу правилам безпечної поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності, а також виховання у дітей належного ставлення до питань пожежної безпеки, популяризації професії пожежного в закладі з 05.11. по 05.12., згідно плану проведення Місячника, проводитиметься низка заходів.
Сьогодні, 8 листопада, пройшла нарада при завідувачу "Профілактика нещасних випадків в зимовий період". Також відбулася зустріч педагогічного колективу, під час якої проведені бесіди на теми "Травматизм та загибель дітей внаслідок пожеж" та "Дорожньо-транспортні пригоди".
На п'ятницю, 9 листопада, запланована екскурсія вихованців старших груп до пожежно-рятувальної частини. А батьки вихованців вже розпочали проводити хвилинки безпеки в домашніх умовах "Розмальовуємо разом" та готувати дитячі малюнки та поробки на тему безпеки для участі у Конкурсі.
Тож бажаємо успіхів нашим вихованцям та найшвидшого усвідомлення важливості безпеки життєдіяльності!

Про перебіг заходів Місячника безпеки життєдіяльності читайте в наступних новинах.