Сьогодні - День Кота

1 бер. 2018
Відзначити День Кота разом з вихованцями старших груп запросили до себе працівники дитячої бібліотеки

Вже вкотре вихованці нашого закладу зустрічаються з працівниками Первомайської міської дитячої бібліотеки під керівництвом завідуючої Романчук Тетяною Володимирівною. А сьогодні дітей запросили на святкування Дня Кота.
Під час зустрічі діти отримали нові знання про домашніх улюбленців, ознайомилися з виставкою дитячої літератури на тему "Наші улюбленці - кішки". А малята, в свою чергу, поділилися своїми знаннями про котів та продемонстрували вміння акуратно користуватися книгою, виразно читати вірші та завзято грати в ігри. А найбільше дітям сподобалося розфарбовувати величезного кота. Адже це відбувалося під пильним наглядом справжнього художника.
Таким чином, залучення дітей до подібних зустрічей, особливо в приміщенні бібліотеки, має виховне значення у формуванні та становленні маленьких особистостей, особливо коли це стосується спілкуванню з книгою.