30 бер. 2023

Навчаються педагоги дошкільного закладу

Булінг: що потрібно знати педагогам ЗДО
20 бер. 2023

Працюємо з педагогами

Для педагогів закладу було організовано інтерактивне заняття на тему «Вдосконалення особистого мовленнєвого розвитку педагога закладу дошкільної освіти»
9 бер. 2023

Вшановуємо Великого кобзаря

В закладі відбулися заходи, присвячені річниці від дня народження Т.Г. Шевченка
28 лют. 2023

"Віртуальні Фіксики" в гостях у старших дошкільників

Вихователь Шевченко Н.О. провела відкритий перегляд інтегрованого заняття, з приорітетом медіаосвіти з дітьми старшої "В" групи.
21 лют. 2023

Ігрові заняття для наймолодших

Граючись - навчаємось. Під такою назвою пройшов відкритий перегляд для педагогів дошкільного закладу
15 лют. 2023