7 лип. 2015

День здоров'я "Здорова родина - щаслива країна!"

День здоров'я у дошкільному навчальному закладі – це день відпочинку, день ігор, день розваг,який із користю пройшов для вихованців нашого садку.
5 черв. 2015

Екскурсія до «Національного природного парку - Бузький Гард"

У дошкільному закладі відбулась пізнавальна екскурсія «Національний природний парк - Бузький Гард - перлинка нашого краю». Яку організувала вихователь середньої групи "Б" Міхєєва С.М. з метою - виховувати любов до рідного краю, бажання берегти красу рідної землі.
4 черв. 2015

Громадський контроль за харчуванням.

У ДНЗ№1 відбувся громадський контроль за організацією харчування дітей.
27 трав. 2015

випускний бал

"До побачення, садочку"
22 трав. 2015

Відкритий перегляд заняття з фітбол-гімнастики

У дошкільному закладі пройшов черговий відкритий перегляд сучасних форм роботи з дітьми. Вихователь Стадніченко Юлія Вікторівна поділилась досвідом роботи з колегами щодо впровадження інноваційної технології - фітбол - гімнастики.
21 трав. 2015

День вишиванки у дитячому садку

Колектив працівників ,дітей ,батьків дошкільного закладу долучився до Всеукраїнського Дня вишиванки.
14 трав. 2015

Підсумкове засідання авторської творчої майстерні "Впровадження ІКТ в практику роботи методистів ДНЗ"

У дошкільному закладі пройшло підсумкове засідання авторської творчої майстерні "Впровадження ІКТ в практику роботи методистів ДНЗ" для вихователів - методистів міста. Основним завданням засідання було - обмінятись досвідом роботи з впровадження ІКТ.
7 трав. 2015

Показовий перегляд заняття з грамоти

У дошкільному закладі відбувся показовий перегляд заняття з грамоти, який організувала вихователь Вовненко Т.О. з своїми вхованцями старшої "А" групи
5 трав. 2015

Результати контрольних зрізів дітей

У дошкільному закладі проходять контрольні зрізи результатів знань дітей з основнх озділів програми за 2014 - 2015 навчальний рік.
17 квіт. 2015

проект "Посади вишню"

У дошкільному закладі до Дня довкілля ,в рамках обласного проекту "Приєднайся до Дня довкілля - посади вишню - окрасу рідної землі" було організовано висаджування саджанців вишні.