1 груд. 2015

Підсумкові заняття в дошкільному закладі

Запрошуємо батьків на підсумкові занняття
26 лист. 2015

Графік проведення вакцинації полієоміліту у дошкільному закладі

У грудні 2015 року у дошкільному закладі буде проводитись вакцинація дітей проти поліомієліту
23 лист. 2015

Графік новорічних ранків

Коли відбудуться новорічні ранки у дитячому садку?
12 лист. 2015

Практикум для педагогів

В дошкільному закладі пройшов практикум для педагогів "Методи та прийоми педагогічного супроводження образотворчої діяльності дітей".
12 лист. 2015

Екскурсія до пожежної частини

В рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності старші дошкільники нашого дошкільного закладу відвідали 23 Державну пожежно-рятувальну частину.
6 лист. 2015

Місячник благоустрою та санітарного очищення міста продовжується

Колектив працівників дошкільного закладу продовжує брати активну участь у місячнику з благоустрою та санітарного очищення міста,яки проходить з 15 жовтня по 15 листопада
5 лист. 2015

Інформаційно-педагогічна година

В дошкільному закладі пройшла інформаційно-педагогічна година "Просторове моделювання як ефективний прийом сенсорно-пізнавального розвитку старших дошкільників"
5 лист. 2015

Екскурсія до школи

Вихователі старших груп організували для малюків екскурсію до школи. Адже це одна з ефективних форм роботи, яка сформує у дітей зацікавленість та бажання навчатися у школі.
2 лист. 2015

Осінні свята

У дошкільному закладі з 28.10 по 30.10 пройшли осінні свята.
27 жовт. 2015

"Місячник пожежної безпеки"

Головною метою "Місячника пожежної безпеки" є формування у дітей навичок протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації. Навчально-виховна робота проводилась з урахуванням вікових,індивідуальних особливостей дітей дошкільного віку.