22 квіт. 2016

І місце у міському конкурсі

Дошкільний заклад здобув чергову перемогу - І місце серед дошкільних закладів міста в огляді - конкурсі " Кращий веб - сайт ДНЗ"
21 квіт. 2016

Ремонтні роботи у дошкільному закладі

З настанням теплих весняних днів у дошкільному закладі поступово розпочинаються ремонтні роботи
15 квіт. 2016

Виставка "Ми діти твої, Україно!"

Вихователь середньої "А" групи Соловйова Л.В. організувала виставку фотографій "Ми діти твої, Україно!"
13 квіт. 2016

Флеш-моб "Посади яблуню"

13 квітня дошкільний заклад взяв участь в обласному екологічному проекті "Приєднайся до Дня довкілля - посади яблуню - дитинства оберіг"

Нідерландська програма " Aflatot" у дошкільному закладі

Дошкільний навчальний заклад розпочинає працювати за нідерландською програмою соціальної та фінансовою освіти дошкільнят "Aflatot"

Екскурсія до парку

За планом роботи дошкільного навчального закладу вихованці старшого дошкільного віку відвідали міський парк ім. Петровського

Робота з педагогами

В дошкільному закладі відбулася інформаційно-педагогічна година "Безпека дитини - важлива соціально-педагогічна проблема сучасності"
6 квіт. 2016

Привітання з ювілеєм

Колектив працівників дошкільного закладу привітав колегу, завідувача дошкільного закладу,яка тривалий час очолювала "Ластівку" у 70 - х роках Фомінцеву Світлану Олександрівну з ювілеєм.
31 бер. 2016

Показове заняття з валеології

Вихователь ІІ молодшої "А" групи Вовненко Т.О. провела з дітьми заняття з валеології
28 бер. 2016