22 бер. 2017

Працюємо з дітьми

В старшій "А" групі пройшов відкритий перегляд заняття за Програмою з основ соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот"
17 бер. 2017

Залучаємо до професії педагога

Відбулося ІІ засідання Університету майбутніх вихователів
9 бер. 2017

Вшановуємо пам'ять Т.Г. Шевченка

9 березня вихованці долучилися до вшанування пам'яті визначного українського поета, письменника, художника, громадського діяча ...
7 бер. 2017

Святкові ранки до 8 Березня

Із 1 по 3 березня в закладі пройшли святкові ранки присвячені дню 8 Березня, на яких діти кожної групи мали змогу проявити свої здібності та порадувати гостей свята
21 лют. 2017

Літературний марафон

До Міжнародного Дня рідної мови в дошкільному закладі пройшов літературний марафон
17 лют. 2017

Працюємо за нідерландською Програмою "Афлатот"

Адміністрація дошкільного закладу прийняла участь в засіданні обласної творчої групи з впровадження Програми з основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот"
16 лют. 2017

Семінар завідувачів

16 лютого в дошкільному закладі відбувся міський семінар завідувачів ДНЗ "Формування медіакультури учасників освітнього процесу: від теорії до практики"
10 лют. 2017

Працюємо з батьками

В дошкільному закладі традиційно відбулася презентація родинних газет "Національно - патріотичне виховання в сім'ї"
9 лют. 2017

Графік проведення св`яткових ранків присвячених Міжнародному дню прав жінок і миру

8 лют. 2017

Робота з дітьми