Здоров'я - запорука успіху

12 бер. 2024
В дошкільному закладі відбулася спортивна розвага

Сьогодні в нашому садочку пройшла розвага "Здорова дитина-майбутнє країни".
Здоров'я -це запорука успіху, активне спортивне життя - шлях до щасливого майбутнього.
Кожного другого вівторка місяця в нашому закладі проводиться День здоров'я. Вихователі всіх вікових груп організовують для малюків різні заходи на тему здоров'я. А інструктор з фізкультури, традиційно, провдить з дітьми спортивні розваги.
Метою подібних заходів є виховання в дітей оптимістичного світовідчуття, психологічної готовності до активної оздоровчої діяльності та любові до спорту. Також це ефективний засіб навчання дітей дотримуватись здорового способу життя, правильно використовувати свою енергію впродовж дня.
"День здоров'я" приніс масу позитивних та корисних вражень вихованцям дитячого садка, а головне зумовив любити активний спосіб життя.