«Ластів’ята» вшановують рідну мову

22 лют. 2024
В закладі пройшов щорічний літературний марафон до Міжнародного дня рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Долучилися до святкування і ми – педагоги і вихованці закладу дошкільної освіти №1 «Ластівка».
Для старших дошкільнят вихователь Вікторія Вовк та музичний керівник Людмила Уласюк організували літературний марафон, який вже не вперше проводиться в стінах нашого дитячого садочка. Під час марафону, як зазвичай, малюки демонстрували свої вміння декламувати вірші, співати народних пісень. А цьогоріч діти ще й пригадували українські страви та в яких казках про них ведеться мова.
Свято рідної мови подарувало атмосферу щирості, доброти й тепла як дошкільнятам, так і нам, дорослим. Вдячні батькам вихованців за активну участь у підготовці до марафону – майже всі вдома з малюками вивчили вірші про рідну мову, одягнули своїх діток у вишиванки.
Бережімо рідну мову! Мова – то серце народу: гине мова – гине народ. Пам’ятаймо це!