Цікавимося видами спорту

5 січ. 2024
Вихованці старших груп нашого закладу відвідали місцеву спортивну школу

Сьогодні, 05 січня, вихованці старших груп нашого закладу мали чудову нагоду побувати на цільовій екскурсії до дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту імені В.В. Тофана.
Основоною метою цього заходу є пропаганда здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.
Дітей зустрів директор спортивної школиПаламарчук Станіслав Віталійович, який є також тренером з настільного тенісу. Він ознайомив дітей зі шкільним літописом та досягненнями юних спортсменів. Малюки побували у відділеннях важкої атлетики, боксу, велоспорту, футболу, волейболу, настільного тенісу, де відточують свою майстерність, закріплюють свої знання та навички та посідають досить високі місця у чемпіонатах України, обласних першостях вихованці спортшколи.
Діти отримали багато позитивних емоцій, побувавши в музеї спортивної школи. Після зустрічі домовилися в найближчому майбутньому ще раз відвідати майстер-клас з різних видів спорту. Така зустріч запам'ятається дітям надовго, адже вона дала можливість дізнатися багато нового і цікавого.