Безпека - понад усе!

17 лист. 2023
Наш дошкільний закладі долучився до ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні був проведений ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху, приєднався до нього і  наш дитячий садок «Ластівка», що стало вже традицією, бо тема безпеки дорожньо-транспортного руху є завжди актуальною і важливою в роботі з дошкільнятами.
З метою формування безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму у садочку малюків ознайомлюють з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками, з правилами поведінки у транспорті, на зупинках.
Для дошкільнят у нашому закладі були проведено ряд заходів: тематичні заняття «Ми уважні пішоходи», «Розумний світлофор», конкурс малюнків «Я – зразковий пішохід», перегляд відео, мультфільмів «Правила дорожнього руху для дітей. Безпека на дорозі», «Увага! На дорозі - діти», «Дітям про безпеку на дорозі! Дорожні знаки», «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови».
 Діти з цікавістю і захопленням грали у рухливі ігри «Горобці та автомобілі», «Кольорові автомобілі», у сюжетно-рольову гру «Водії», у настільно-друковані ігри «Дорожні знаки», «Рятувальники», «Водії і пішоходи», що сприяло відтворенню в ігровій формі різноманітних ситуацій, закріпленню знань про дорожньо-транспортний рух та безпечну поведінку на дорозі.
Тож навчати правилам дорожнього руху необхідно ще змалечку, щоб уникнути неприємних пригод та швидше адаптувати дітей до транспортного середовища.

Наталія Березюк,

вихователька закладу дошкільної освіти №1 «Ластівка»

Дивіться більше фото на інтернет-сторінці Ґард-city https://thegard.city/articles/194546/vid-sadochka-do-shkoli-2-novini-vid-pervomajskih-osvityan