Екскурсія до артхабу "Вінграновський"

18 жовт. 2023
Діти старшої групи вперше відвідали Первомайський художньо-освітній заклад - артхаб "Вінграновський"

Як сформувати у дітей уявлення про пейзаж як жанр живопису? Звісно ж на думку спадає відвідування виставки картин. Тож вихователь старшої групи Наталія Березюк організувала для малюків відвідування артхабу "Вінграновський", який містить окреме приміщення з виставкою пейзажів місцевого художника.
Діти уважно розглядали картини, спілкувалися один з одним, ділилися враженнями. А після огляду картин Наталія Терещенко, голова художньої ради закладу, поетеса та письменниця, запросила малюків до інших приміщень артхабу. Наталія Євгенівна ознайомила дошкільнят зі своєю творчістю, зачитала одну зі свої казок.
Зустріч надовго запам'ятається як малюкам, так і дорослим, які їх супроводжували.