До уваги всіх небайдужих!

8 серп. 2023
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському флешмобі "Відкрий серце - подаруй тварині дім"

БФ "Щаслива лапа" запрошує дитячі садочки та всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.
Мета флешмобу – прояв підтримки гуманного ставлення до тварин, привернення уваги суспільства до питання "усиновлення тварин з притулків".
Для участі у флешмобі необхідно:
намалювати разом з дітьми крейдою на асфальті зображення будинка + малюнок серця + малюнок кота та / або собаки;
сфотографувати або зняти коротке відео дітей на тлі цього малюнку;
викласти фото або відео в будь-якій соціальній мережі.  У публікації вказати назву флешмобу "Відкрий серце - подаруй тварині дім" та додати хештеги #happypaw #bioetika #візьмизпритулку.

Перед залученням дітей до флешмобу, ми радимо обговорити з ними тему безпритульних тварин та важливості "всиновлення" собак та котів з притулків. Для цього ви можете використати матеріали з нашого сайту - https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials