Розвивайте навички малюків із застосунком НУМО

2 серп. 2023
Безліч ігор та завдань для дітей в телефоні, навіть без інтернету, пропонує Міністерство освіти і науки України разом з дитячим фондом ЮНІСЕФ

Усі батьки знають, що сидіти в гаджетах – не найкраще дозвілля для малюка. Проте Міністерство освіти і науки України разом з дитячим фондом ЮНІСЕФ пропонують вашій дитині проводити цей час із користю! Застосунок НУМО не лише розважає, а й розвиває найважливіші навички дошкільняти.

Це безкоштовний застосунок із різноманітними інтерактивними іграми для дошкільнят, завдяки якому дитина не лише розважається, а й розвиває необхідні для її віку навички.
Тут можна розфарбовувати, складати пазли, відгадувати загадки, порівнювати, міркувати чи й просто слухати щось нове та цікаве!