"Смачна" розвага

16 черв. 2023
Для дітей нашого дитячого садка педагоги організували розвагу "Фруктово-ягідний коктейль"

Цікаве та "смачне" завершення тижня організували педагоги нашого закладу для дітей всіх вікових груп - розвагу "Фруктово-ягідний коктейль". Музичний керівник Людмила Уласюк разом з вихователями - ведучою Оксаною Антіповою та Карлсоном Ганною Шевцовою запропонували малюкам безліч естафет, загадок, ігор, таночків. Всі вони були пов'язані з темою розваги: "Впізнай фрукт на дотик", "Наповни банку варенням", "Відгадай загадку про фрукти та ягоди" тощо. Найбільше емоцій у дітей викликала гра "Впізнай за смаком". І кожна дитина мала змогу скуштувати смачний шматочок фрукти чи ягоди та назвати його. А після розваги діти на другий сніданок куштували морквяно-яблучні котлети. Ось такий вітамінний день вийшой у малюків!