Здрастуй, літо!

1 черв. 2023
В закладі відбулася розвага до Дня захисту дітей

Щороку 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. І наш заклад не став винятком. Для всіх вікових груп музичними керівниками  Людмилою Уласюк та Наталією Кривенко була організована розвага "Здрастуй, літо!".
Веселі ігри, танцювальні імпровізації, кумедна Бджілка  (інструктор з фізкультури Анастасія Стройна) зі своїми помічниками Зайчиком (вихователь Вікторія Бельченко) та Вовчиком (вихователь Віта Відмиш) не залишили дітей байдужими, а навпаки, весь час спонукали їх до активної взаємодії. А створювала атмосферу веселого дитячого свята ведуча - вихователь Світлана Мельник. Протягом всього дійства панували гумор та веселощі, особливо коли допомагали Зайчику шукати загублені морквинки.
 Розвага пройшла яскраво, цікаво і змістовно. Дітвора повеселилася досхочу...