Головне свято кожного дошкільника

26 трав. 2023
В закладі пройшли випускні свята

Випускне свято в дитячому садку - особливе свято. Це свято радості і смутку, радості і гордості за наших випускників. Адже вони успішно подолали першу сходинку до дорослого життя. Далі на дітей чекають шкільні турботи.
Малюки старших груп старанно готувалися до цього свята. Всі задуми і фантазії втілили у справжнє шоу для дітей, батьків і працівників закладу. Музичні керівники Наталія Кривенко та  Людмила Уласюк разом з вихователями приклали максимум зусиль, умінь і таланту для того, щоб цей день запам'ятався всім як найщасливіший. Не забули педагоги і про дітей - випускників, що не відвідували дитячий садок у зв'язку з воєнним станом: для малюків теж організували випускне свято.

Як завжди, завершилися свята врученням дітям подарунків та дипломів випускників. А батьки отримали грамоти та подяки за активну участь у житті садочка та матеріальну допомогу.
В добру путь, наші маленькі майбутні першокласники! Хай щастить!