Працюємо з педагогами

18 трав. 2023
Сьогодні відбувся відкритий перегляд заняття з метою формування соціально-громадянської компетентності дошкільників

Вихователь нашого дшкільного закладу організувала та провела відкритий перегляд заняття з дітьми старшої "В" групи "Перлинки". Відповідно до річного плану роботи закладу заняття було спрямоване на використання діяльнісного підходу під час роботи з дітьми з метою формування соціально-громадянської компетентності дітей.
В ході заняття дошкільнята закріпили знання про вже знайомих їм видатних людей України та ознайомилися з відомим українським космонавтом Леонідом Каденюком. Під час роботи з картою України діти пригадали великі міста нашої неньки та висловили свої почуття до малої Батьківщини - рідного міста Первомайськ.
Надзвичайно захопюючим був сюжет заняття: діти  створювали книгу про Україну, наповнюючи її сторінки своїми знаннями. Дякуємо вихователю групи Вікторії Чайковській за можливість торкнутися теми соціально-громадянського виховання.