Торкаємося мистецтва

2 трав. 2023
В закладі відбувся відкритий перегляд заняття з художньо-продуктивного образотворення

Відповідно до річного плану роботи в закладі від бувся відкритий перегляд заняття з художньо-продуктивного образотворення.  Заняття провела досвідчений вихователь Світлана Мельник з дітьми старшої "В" групи "Перлинки".
Дошкільнята із задоволенням відвідали картинну галерею, в якій розглянули різножанрові твори живопису. За допомогою "чарівної" лупи вчилися помічати красу витворів мистецтва. Не залишило байдужим малят створення палітри фарб та малювання натюрморту, власноруч зкомпонований дітьми, з натури.
В ході методичного заходу колеги Світлани Павлівни отримали дієві практичні поради щодо організації "free painting" - вільного малювання, або ж малювання без зразка та відзначили її високу професійну компетентність.