Створюємо для дітей електронні засоби навчання

28 квіт. 2023
В закладі відбувся фестиваль-презентація електронних засобів навчання

27 квітня в дошкільному закладі відбувся фестиваль-презентація електронних засобів навчання та розвитку дітей дошкільного віку, створених педагогами за допомогою онлайн-сервісів.
У фестивалі взяли участь всі педагоги закладу: і вихователі вікових груп, і вузькі спеціалісти - вчитель-логопед, інструктор з фізкультури та музичні керівники. В основному були презентовані ігри, створені за допомогою онлайн-сервісу Learningapps.org.
Перші спроби створення сучасного дидактичного матеріалу виявилися вдалими - всі ігри заслуговують на увагу та вже апробовані в роботі з дітьми. Дошкільнята із захопленням долучаються до подібних ігор. Їх вміння з перших років життя користуватися ґаджетами цілком і повністю занурює їх в освітній процес, і, звісно, дає певні результати.