"Віртуальні Фіксики" в гостях у старших дошкільників

28 лют. 2023
Вихователь Шевченко Н.О. провела відкритий перегляд інтегрованого заняття, з приорітетом медіаосвіти з дітьми старшої "В" групи.

Під час відкритого перегляду вихователь Шевченко Наталія Олександрівна продемонструвала колегам ефективні та сучасні прийоми  при формуванні у дітей  основних понять медіаосвіти. Зокрема, вихователь використала власні електронні дидактичні ігри " Органи чуттів" ( діти визначали які органи чуттів нам допомагають отримати інформацію), " Вірю - не вірю" ( вчились розрізняти правдиву та не правдиву інформацію), "Чого не стало" ( закріплювали знання про поняття "медіатекст"). А  з допомогою  онлайн -сервісу "Thinglink",що використала вихователь, діти "озвучували мультфільм" без звуку, тим самим навчаючись будувати діалог. За допомогою технології "стіни,стеля,що говорять" вихователь "організувала запис відео" про подорож  дітей - геометричних фігур по математичним клітинкам.
Заняття,насичене ігровими прийомами,сподобалось дітям, про що вони ділилися враженнями наприкінці.А педагоги закладу, в черговий раз, поповнили свій педагогічний вантаж сучасними технологіями та цікавими ідеями.