Працюємо з дітьми

12 жовт. 2017
В дошкільному закладі відбулася розвага, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва

Діти середніх груп стали учасниками патріотичного дійства, під час якого знайомилися з українським козацтвом та його побутом, вшановували захисників України.
Вихователі Шевцова Ганна Леонідівна, Відмиш Віта Віталіївна разом з музичним керівником Уласюк Людмилою Володимирівною перетворили розвагу на справжнє свято збереження традицій та народної мудрості. Дошкільнята дивували дорослих чарівним співом, запальними таночками, вправними іграми та спритними перегонами.
Окрасою розваги був перегляд уривку з мультфільму про козаків, національний одяг дітей та музична зала в українському стилі.
Приємно виховувати справжніх патріотів та спостерігати, як малюки із задоволенням пізнають культурно - історичний досвід свого народу.