Працюємо з батьками

22 вер. 2017
22 вересня в дошкільному закладі відбулися загальні батьківські збори

Традиційно під час батьківських зборів завідувач ДНЗ Працьовита Лариса Петрівна ознайомила присутніх з досягненнями колективу за минулий навчальний рік. Також батьки мали змогу обговорити звіт голови батьківського комітету Ільницької Ірини Володимирівни про залучені кошти у 2016 - 2017 навчальному році. Під час зборів спільно з батьками було обрано новий склад батьківського комітету закладу на новий навчальний рік.
Цікавими були виступи запрошених вчителів початкової школи ЗОШ І ст. №11 Савчак Оксани Миколаївни та Гаушевої Тетяни Вікторівни щодо змін в початковій школі відповідно до нового закону України "Про освіту".
Вчитель - логопед Чіркіна Наталія Іванівна ознайомила батьків дітей старших груп з результатами діагностичного обстеження мовленнєвого розвитку дошкільників, запросила зацікавлених батьків на індивідуальні консультації.