День здоров'я "Здорова родина - щаслива країна!"

7 лип. 2015
День здоров'я у дошкільному навчальному закладі – це день відпочинку, день ігор, день розваг,який із користю пройшов для вихованців нашого садку.

Педагоги дошкільного закладу протягом всього літа дотримуються всіх вимог щодо оздоровлення дітей. І завжди керуються гаслом:  «Здорова родина-щаслива країна!» День здоров’я  пройшов весело,а саме головне - із користю. Вихователі всіх груп організували для своїх малят   змістовні прогулянки, насичені рухливими іграми, естафетами  на свіжому повітрі,не забували про водний режим одяг та головні убори дітей. Впродовж дня проводили бесіди - читання творів  про значення здоров’я для життя людини.  Вихованці куштували свіжі фрукти, ягоди – збагачувались вітамінами. Дні здоров’я в нашому садку, спрямовані на зміцнення здоров‘я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними та витривалими.