Громадський контроль за харчуванням.

4 черв. 2015
У ДНЗ№1 відбувся громадський контроль за організацією харчування дітей.

04.06.2015 року у дошкільному закладі, комісія,до складу якої увійшли члени батьківських комітетів ДНЗ  здійснила контроль за організацією харчування дітей. А саме: у I молодших, II молодшій "А", середніх, старшій "Б" групах та харчоблоці. В процесі перевірки виявлено, що в основному працівниками дошкільного закладу дотримано всіх інструкцій, тобто - столи сервіровані згідно меню, у всіх групах на столах наявні серветки. Об'єм їжі відповідає віковим категоріям дітей. Помічники вихователів та кухарі приймають та відпускають готову їжу у спецодязі, в спеціально призначений посуд. Відзначено наявність всієї супровідної документації. За всіма результатами перевірки складено акт.

Фото з проведення заходу дивитись на сторінці сайту "Батьківський комітет інформує."