Екскурсія до «Національного природного парку - Бузький Гард"

5 черв. 2015
У дошкільному закладі відбулась пізнавальна екскурсія «Національний природний парк - Бузький Гард - перлинка нашого краю». Яку організувала вихователь середньої групи "Б" Міхєєва С.М. з метою - виховувати любов до рідного краю, бажання берегти красу рідної землі.

Екскурсія до національного природного парку відбулась 03.06.15 р. Вихованці середньої групи "Б" відвідали один із семи природних чудес України. Діти мали змогу познайомитись з історичними памятками рідного краю: старий млин, "гайдамацьке сидіння", рослинами,які занесені до Червоної книги України. Дуже корисними і цікавими були  розповіді екскурсовода про історію створення парку. По завершенню екскурсії у дітей залишились незабутні враження від природньої краси Батьківшини і бажання берегти красу рідної землі.