"До побачення, садочку"

27 трав. 2015
Традиційно, у нашому садочку, в кінці травня проходять свята - прощання з дошкільним закладом, або ж як їх називають "випускні бали"

Щороку випускне свято  для дітей,як символ дорослішання, для батьків -  завершення  однієї "сходинки дитинства" та початок нового шкільного життя. Щоб ці свята були незабутніми для дітей та батьків музичні керівники Уласюк Л.В.,Пилипенко Н.В,, вихователі Відмиш В.В., Вовненко Т.О., Антіпова О.В., Березюк Н.Л.  доклали немалих зусиль.Продумали сучасний ,доступний дітям мультимедійний супровід, "організували  зустріч з Піратом та Петриком Пяточкіним" . Захоплення у батьків викликали сучасні таночки дітей з різними предметами, гумористичні номери, конкурси для батьків.

Свято радості та свято суму.Щасти Вам, наші випускники на новій сходинці дитинства.

Відеоматеріал  випускних свят можна переглянути у розділі сайту Відеогалерея.