Консультація музичного керівника

18 бер. 2016
Керівник музичний Уласюк Л.В. провела консультацію для педагогів закладу "Формування здоров'язбережувальної компетентності дошкільників в процесі вокалотерапії"

Людмила Володимирівна ознайомила педагогів з вокалотерапією як здоров'язбережувальною технологією, елементи якої застосовує в роботі з дітьми.
Музичний керівник зазначила: "Моя задача, як педагога - створити повноцінні умови для збереження здоров'я дітей, розвинути інтерес до занять, впровадити  здоров'язберігаючі технології в щоденний освітній процес і закріпити навички та вміння дітей з метою покращення фізичного здоров'я, голосових та музичних даних, а також здоров'я психіки дитини і комфортного стану в освітньому процесі."
Зміст консультації дивіться на сторінці керівника музичного Уласюк Людмили Володимирівни, сторінка "Блоги педагогів"