Відкритий перегляд заняття художньо- мовленнєвого спрямування

15 квіт. 2015
У дошкільному закладі було організовано відкритий перегляд заняття художньо- мовленнєвого спрямування із застосуванням інтерактивнх методів.Провела заняття з дітьми середньої "А" групи вихователь Бельченко Вікторія Григорівна.

Відкртиі перегляди занять у нашому закладі  - це один із  ефективних засобів підвищення професійної компетентності педагогів.Сьогодні  вихователі дошкільного закладу  вчилися доцільно використовувати сучасні інтерактивні прийоми з дітьми на заняттях мовленнєвого спрямування.Вихователь Бельченко В.Г.,яка проводила відкритий перегляд,продемонструвала колегам і роботу в прарах, і проведення вікторини, прийоми перевтілення дітей,використання структурно - синтаксичних схем та інш.А малюки середньої групи допмагали "наповнити книжку казками": переказували знайому казку, розігрували сцени з казки,перевтілювалися в казкових героїв, ділилися досвідо як доглядати за книгами. Отже навчаються діти - навчаються вихователі.