Наш досвід

Досвід роботи інструктора з фізкультури Стройни Анастасії Володимирівни "Скелелазіння як сучасна форма фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку"

Досвід роботи вихователя Буряківської Світлани Михайлівни "Предметно-ігрове розвивальне середовище "Даруємо радість дітям"

Досвід роботи вихователя-методиста по роботі з молодими педагогами:

Досвід роботи педагогічного колективу "Впровадження медіаосвіти у дошкільному закладі" (матеріали переможців Всеукраїнського конкурсу "Освітній оскар - 2017)

Матеріали конкурсу:
Впровадження медіаосвіти у дошкільному закладі: з досвіду роботи (директор Працьовита Лариса Петрівна)

Педагогічний брейнсормінг "Форум на сайті ДНЗ: за чи проти?" (вихователь-методист Григорчак Ірина Володимирівна)

Педагогічний флеш-накопичувач "Можливості програми "Sparcol VideoScribe" (вчитель-логопед Чіркіна Наталія Іванівна)

Усний журнал для батьків "Мультфільми та діти" (вихователь Відмиш Віта Віталіївна)

Сюжетно-рольова гра для дітей старшого дошкільного віку "Телекомпанія" (вихователь Березюк Наталія Леонідівна)

Досвід роботи вихователя Бельченко Вікторії Григорівни  "Орієнтовне календарне планування освітньої роботи в І молодшій групі на тиждень" (пора року: зима)

Досвід роботи вихователя Тиндюк Наталі Трохимівни "СИСТЕМА РОБОТИ З РОЗВИТКУ МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ПРОЦЕСІ СПРИЙМАННЯ ТВОРІВ ЖИВОПИСУ"

Вітаємо вихователя Тиндюк Наталю Трохимівну! Матеріали з досвіду роботи з молодшими дошкільнятами "Збагачуємо словник дітей у процесі фізичного виховання" надруковано у фаховому журналі "Палітра педагога", 2018, №2

Завантажити статтю:

Досвід роботи вихователя Березюк Наталії Леонідівни "Впровадження європейської педагогічної технології "Читацьке гніздо" як ефективний засіб формування художньо-продуктивної компетенції дошкільників"

Презентація досвіду                                                                                                                     завантажити тут:

Опис досвіду                                                                                                                                     завантажити тут:

Досвід роботи педагогів ДНЗ "Дошкільний начальний заклад як інститут соціалізації особистості"

Конспекти занять:

Досвід роботи педагогів ДНЗ "Патріотичне виховання дітей в сучасному дошкільному навчальному закладі"

Конспекти занять, сценарії свят та розваг:

Досвід роботи завідувача Працьовитої Л.П. та вихователя-методиста Чікрижової Т.В. "Модернізація діяльності методичної служби дошкільного навчального закладу засобами ІКТ"
Досвід роботи:
Відеофільм:

Мультимедійна презентація досвіду роботи вихователя Коровай О.І.
"Підвищення якості освітньо-виховного процесу засобом використання ІК-технологій в роботі з дошкільниками"
 Презентація:

Досвід роботи вихователя-методиста Чікрижової Т.В. та вихователя Коровай О.І. "Система спільної роботи дошкільного закладу з батьками вихованців"
Опис досвіду роботи:
Презентація досвіду:

Педагогічний проект "ІКТ як  засіб створення єдиного інформаційного освітнього простору дошкільного закладу"
Відеофільм "Виготовлення дидактичних матеріалів" (вихователь Коровай О.І.):

Відеофільм "Використання ІКТ на заняттях з математики" (вихователь Березюк Н.Л.):

Відеофільм "Використання ІКТ під час ознайомлення дітей дошкільного віку з природою" (вихователь Мельник С.П.):

Досвід роботи вихователя Шевцової Г.Л. "Розвиток художньо-мовленнєвої творчості дошкільників засобами ТРВЗ"
Досвід роботи: