Знайомство з професіями дорослих

4 січ. 2019
Вихованці середньої "Б" групи відвідали ательє з пошиття та ремонту одягу

Дошкільний вік - період, коли у дитини формується уявлення про навколишній світ, оточуючих, а також явища суспільного життя. Педагоги нашого дошкільного закладу створюють всі умови для забезпечення повноцінного розвитку дітей та готовності до життя в соціумі. Тому  робота педагогів передбачає практичне засвоєння дітьми системи доступних знань про професії дорослих та довкілля, уміння влучно її застосовувати в грі, дитячих видах діяльності та у життєвих ситуаціях.
Однією з дієвих форм роботи з дітьми є екскурсія. Діти середньої "Б" групи (вихователь Міхеєва Світлана Михайлівна) відвідали ательє з пошиття та ремонту одягу та познайомилися з професією кравчині. Значимим для дітей став той факт, що кравчиня є мамою однієї дитини з групи, що вплинуло на підвищення інтересу малюків до поданої інформації.
Як це відбувалося, пропонуємо переглянути відеоролик.