Зимові свята

14 січ. 2019
Вихованці та педагоги нашого дошкільного закладу традиційним щедруванням вітали працівників закладу та мешканців міста

Старий Новий рік завжди був улюбленим святом українців. З ним пов'язували найкращі сподівання, завбачували добробут, родинну злагоду, щедрий урожай тощо. Малюки нашого дошкільного закладу теж долучилися до заходів з нагоди святкування Нового року за старим стилем. Чимало різноманітних народних звичаїв та обрядів пов'язано зі святом старого Нового року. А однією з традицій є щедрування.
Діти старших та середніх груп (вихователі Шевцова Ганна Леонідівна, Відмиш Віта Віталіївна, Міхеєва Світлана Михайлівна, помічники вихователів Долинська Тетяна Миколаївна, Глушко Наталія Володимирівна) разом з музичним керівником Уласюк Людмилою Володимирівною та інструктором з фізкультури Стройною Анастасією Володимирівною вбралися в різні костюми, взяли в руки велику різдвяну зірку та цілою ватагою з "козою" влаштували справжній український вертеп.
Вихованці із задоволенням щедрували та посівали на нове життя, на довгий вік, на добро, здоров'я й достаток. Привітали діти кравчинь в ательє по пошиву та ремонту одягу, працівників ринку "Дерибасовський", дитячої бібліотеки, народного суду та інших. Малята набирали зерно у кишені та рукавиці, змагалися, хто перший засіє господарям щастя. А "господарі" щедро винагороджували засівальників гостинцями. Всі були радісними, веселими та добродушними.