widget @ surfing-waves.com

Впровадження нідерландської програми з основ соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку "Афлатот"

11 січ. 2019
11 січня на базі ЗДО №1 "Ластівка" відбувся практикум для вихователів ЗДО з навчання дітей фінансової грамотності

Метою практикуму було популяризувати досвід впровадження нідерландської програми з основ соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот".

Для учасників заходу було створено умови для практичного відпрацювання різноманітних способів реалізації програми "Афлатот".

Присутні  в іграх та вправах знайомилися зі змістом Програми, її героєм Афлатунчиком, створювали структурну модель Програми "Афлатот".

Підсумовуючи практикум, учасники висловили своє захоплення даною Програмою та виявили бажання впроваджувати її з дітьми в своїх дошкільних закладах.