widget @ surfing-waves.com

До уваги батьків!

18 груд. 2018
В дошкільному закладі розпочинаються новорічні свята

Шановні батьки! З 18 по 21 грудня в дошкільному закладі будуть проходити новорічні свята. Не забувайте дотримуватися декількох правил, аби не зіпсувати настрій ані дитині, ані собі!

Прийшовши на святковий ранок, пам’ятайте, що воно організоване для всіх дітей, а не тільки для вашої дитини.
Телефонні дзвінки під час свята можуть заважати дітям та ведучому свята.
 Якщо ви побачили, що вашій дитині потрібно поправити  костюм, не хвилюйтесь і не намагайтесь заправити дитину, кличучи до себе. Вихователь обов’язково побачить проблему і виправить її, і надалі намагайтесь не надягати дитині незручних костюмів.
Надмірна фото- та відеозйомка відволікає дітей.
Якщо раптом, розказуючи вірші чи слова своєї ролі, ваша дитина забула текст, не слід викрикувати підказки з місця. Музичний керівник чи вихователь тихенько підкаже дитині.
Ви побачили, що ваша дитина не повністю розкрила свої можливості на святі – не біда. Попереду багато не менш цікавих свят і розваг, де ваша дитина ще зможе показати свої таланти.
 Не хвилюйтесь, що чиясь дитина може те, чого поки що не вміє ваша. Настане час коли ваша дитина все це зробить з не меншим успіхом. Ми разом з вами  допоможемо вашій дитині в цій перемозі!
 Ніколи не прирівнюйте дітей один до одного. Завжди порівнюйте особистий розвиток дитини. Нехай її успіхи і досягнення радують вас.
  Перед тим як ввійти до музичної зали, вдягайте, будь-ласка, змінне взуття або бахіли.
 Пам’ятайте: свято для всіх дітей! Приймати участь у святі, співати пісні, танцювати, розігрувати сценки полюбляють всі діти. Вмійте радіти за всіх маленьких артистів!!!