widget @ surfing-waves.com

Екскурсія до спортивної школи

16 лист. 2018
Вихованці старших груп дитячого садка відвідали міську дитячо-юнацьку спортивну школу

Екскурсія видалася напрочуд цікавою та пізнавальною. Дітей радо зустрів тренер з футболу Доценко Олексій Костянтинович, який і влаштував огляд приміщеннями школи. Діти ознайомилися з різними залами: футболу, волейболу, шахів, тенісу, велоспорту, боксу. А в залі боксу малюки ще й мали змогу поспостерігати за розминкою тренерів та двобоєм.

В ході огляду зали велоспорту вихователь старшої А групи Шевцова Ганна Леонідівна нагадала дітям, що тиждень безпеки дорожнього руху триває та звернула увагу дітей на стенд зі знаками щодо правил дорожнього руху. А тренер-екскурсовод пояснив дітям, що велосипедисти - це такі ж учасники дорожньоготруху, яким необхідно дотримуватися певних правил.

Екскурсія завершилася оглядом зали-музею досягнень вихованців спортивної школи. Малята були вражені великою кількістю медалей та кубків, і висловили свої побажання щодо занять спортом.