widget @ surfing-waves.com

Працюємо з дітьми

9 лист. 2018
Вихованці старших груп відвідали пожежно-рятувальну частину

Сьогодні знаннями про протипожежну безпеку має володіти кожний із нас, адже часто від того, наскільки грамотно вони використовуються, залежить  безпека (а іноді й життя) не однієї людини.
Тому, у рамках проведення традиційного «Місячника безпеки життєдіяльності», педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №1 «Ластівка» підготував для своїх вихованців цікаві заходи. Однією з таких заходів була сьогодні екскурсія до Первомайської 23-ї державної пожежно-рятувальної частини, яку відвідали діти старших груп.
Малюки ознайомилися з тонкощами професії рятувальника, побачили пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.
Також рятувальники розповіли малечі про правила пожежної безпеки в побуті, заборону спалювання сухої трави та як необхідно діяти в разі виникнення пожежі чи будь–якої надзвичайної ситуації. Хлопчики і дівчата залюбки фотографувались поруч із технікою та приміряли одяг пожежних.
Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей із героїчною професією рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.
Звичайно, після спілкування з рятувальниками не тільки хлопчики, а навіть і дівчатка захотіли в майбутньому стати пожежниками.