Літературний марафон

21 лют. 2018
До Дня рідної мови вже вдруге в закладі відбулася поетична розвага для дітей старшого дошкільного віку "Літературний марафон"

В наш час добре розвинутих інформаційно - комп'ютерних технологій спостерігається згасання інтересу дітей до літератури, до книги, до віршів. Саме тому в суспільстві гостро постає проблема літературної освіти дітей, залучення дітей до спілкування чистою українською мовою. Відомо, що віршовані твори українських поетів є зразком правильного, красивого, емоційно забарвленого мовлення. Тому, другий рік поспіль до Міжнародного Дня рідної мови в нашому дошкільному закладі педагоги організовують поетичну розвагу для дітей середніх та старших груп під назвою "Літературний марафон".
Сподіваємося, що подібні заходи не лише підвищать літературну та читацьку грамотність наших вихованців, а й сформують мовленнєву культуру загалом.