widget @ surfing-waves.com

Майстер - клас вихователя Бельченко В.Г.

21 лист. 2017
21 листопада в нашому закладі відбувся майстер – клас вихователя Бельченко Вікторії Григорівни на тему «Сенсорне виховання дітей раннього віку з використанням елементів методики М. Монтессорі»

Основними завданнями майстер – класу було підвищити професійний рівень вихователів міста з даного напрямку роботи та популяризувати особистий професійний досвід використання елементів методики Марії Монтессорі в сенсорному вихованні дітей третього року життя.

Присутні педагоги розширили свої знання про творчий шлях італійського педагога, автора технології, ознайомилися з сенсорними матеріалами Марії Монтессорі, етапами роботи з ними. Вікторія Григорівна презентувала способи застосування елементів даної технології, надала можливість учасникам майстер – класу практично їх відпрацювати.

Учасники майстер – класу високо оцінили рівень проведення майстер – класу та професійний методичний рівень впровадження елементів методики Марії Монтессорі в сенсорному вихованні дітей раннього віку вихователем Бельченко В.Г.